Cennik Hotelu Wolin***

 

Cena pokoju obejmuje:
nocleg, nielimitowane korzystanie z basenu, jacuzzi, fitness (siłowni), bilard, stół do tenisa, dostęp do bezprzewodowego Internetu, podatek VAT.

 

Opłata parkingowa  - 45 PLN/1 doba/1 samochód

 

Opłata klimatyczna dodatkowo płatna – 2,80 PLN/1 doba/1 osoba

 

Dzieci do lat 4 (dzieci, które ukończyły 4 rok życia najpóźniej w dniu rozpoczęcia pobytu) – pobyt wliczony w cenę osób dorosłych (z wyżywieniem, bez oddzielnego miejsca noclegowego).

 

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00, a kończy o godz. 12:00

 

W Hotelu Wolin mogą przebywać tylko zwierzęta domowe (psy i koty), waga do 35 kg (np. labrador, bokser, golden retriver). Hotel zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zwierząt, których gatunki /rasy są powszechnie uznawane za groźne lub agresywne. Opłata 100 PLN/doba.

 

Posiłki
Śniadanie: Osoba dorosła - 55 PLN, dziecko 4-12 lat - 45 PLN*/**

Obiadokolacja: Osoba dorosła - 75 PLN, dziecko 4-12 lat - 60 PLN*/**


*Posiłki standardowo przygotowywane są w formie bufetu. Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany na formę serwowaną przy liczbie Gości mniejszej niż 20 oraz dla Gości zgłaszających chęć skorzystania z obiadokolacji w dniu przyjazdu po godz. 20:00 (po wcześniejszej rezerwacji).


** Oferta dotyczy pobytów pakietowych oraz noclegów, za które opłata nie jest objęta dodatkowym rabatem, na bezpłatny pobyt dziecka wraz z dwojgiem pełnopłatnych rodziców/opiekunów we wspólnym pokoju bez dodatkowego łóżka.

 

Ważne informacje

Podczas meldowania Gość ma obowiązek okazać się wskazanym przez recepcjonistę dokumentem tożsamości. W przypadku odmowy ze strony Gościa, hotel ma prawo odmówić Gościowi możliwości zameldowania bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji. 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję