Szanowny Gościu. Będziemy zaszczyceni, jeśli wybierzesz nasz Hotel.

Mając na uwadze obecny czas epidemii wirusa SARS Cov 2
wprowadziliśmy kilka istotnych zmian, 
aby poprawić Twoje i nasze bezpieczeństwo:

 

 1. W naszym obiekcie mogą znajdować się tylko osoby mające rezerwację/będące zameldowane.

 2. W obiekcie może znajdować się maksymalnie 280 osób.

 3. Obiekt posiada cztery wejścia/wyjścia. Dla bezpieczeństwa i kontroli ilości osób, wejść/wyjść do/z hotelu można tylko wejściem głównym. Prosimy przestrzegać tych zaleceń. Obiekt wyposażony jest w całodobowy monitoring i nadzorujemy respektowanie tego obostrzenia.

 4. W częściach wspólnych umieściliśmy płyny do dezynfekcji rąk- prosimy z nich korzystać.

 5. Skróciliśmy do minimum czas meldunku i przebywania w recepcji. Dla bezpieczeństwa wyznaczyliśmy strefy. Pamiętaj o bezpiecznej odległości- min. 2 m. Wszystkie pozostałe, istotne dla Ciebie lub dla nas informacje, takie jak: dane do faktury, życzenia specjalne możemy załatwić telefonicznie, gdy zameldujesz się już w pokoju. Pozostaw nam swój numer telefonu. Będziemy mogli komunikować się bez fizycznego kontaktu.

 6. Zostałeś poproszony o wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia i zmierzono Ci w recepcji temperaturę ciała. Czynimy to dla bezpieczeństwa Twojego i innych Gości hotelu, jak również dla naszej obsługi, która dokłada wszelkich starań, aby Twój pobyt u nas był możliwie jak najbardziej udany.

 7. Jeśli Twój stan zdrowia się pogorszy lub zauważysz u innego Gościa niepokojące objawy poinformuj nas o tym. Zapewniamy pełną anonimowość. To dla naszego wspólnego bezpieczeństwa.

 8. Posiadamy na terenie hotelu izolatkę dla osób, które wykazują wyraźne oznaki zakażenia koronawirusem i izolujemy je do czasu przyjazdu Służb Medycznych.

 9. Nasze pokoje są dokładnie sprzątane i dezynfekowane po każdym Gościu po upływie minimum 24h od jego wyjazdu.

 10. Sprzątanie podczas pobytu odbywa się tylko na Twoje wyraźne życzenie. Prosimy, abyś ograniczył je do niezbędnego minimum. Wymianę ręczników, uzupełnienie kosmetyków i inne rzeczy możemy dostarczyć Ci bezkontaktowo pod drzwi. Jeśli jednak Twój pokój wymaga posprzątania poinformuj nas o tym telefonicznie. Sprzątniemy go, ale prosimy abyś nie przebywał w tym czasie w pokoju. Nasza obsługa wejdzie do pokoju po dwóch godzinach od opuszczenia go przez Ciebie. Otwórz okno przed wyjściem z pokoju, jeśli warunki pogodowe na to pozwalają.

 11. W pokoju znajduje się instrukcja, jak prawidłowo myć ręce. Korzystaj z niej dla swojego i naszego bezpieczeństwa możliwie jak najczęściej.

 12. Śniadania i obiadokolacje podajemy w restauracji hotelowej z zachowaniem bezpiecznych odległości.

 13. Do dyspozycji Gości jest kawiarnia - również tutaj zadbaliśmy o zachowanie bezpieczeństwa.

 14. Jeśli jesteś na coś uczulony albo jesteś na diecie z przyczyn zdrowotnych lub religijnych, poinformuj nas o tym koniecznie. Do innych diet postaramy się dostosować. Swoje życzenia przekaż recepcji telefonicznie.

 15. Po hotelu poruszaj się obowiązkowo w maseczce i rękawiczkach jednorazowych. Jeśli zaistnieje potrzeba możesz je zakupić w recepcji hotelu.

 16. Przebywaj jak najkrócej we wszystkich częściach wspólnych hotelu.

 17. Cały obiekt, wraz z zewnętrzną infrastrukturą, która jest narażona na dotyk jest kilkukrotnie w ciągu dnia dezynfekowana.

 18. Strefa Wellness i Spa, Babyroom są nieczynne do odwołania. Obowiązuje również zakaz korzystania z zewnętrznego placu zabaw dla dzieci.

 19. Ogródek zewnętrzny kawiarni jest nieczynny do odwołania. Korzystać możesz jednak z ławek na terenie obiektu. Pamiętaj jednak o zachowaniu dystansu społecznego minimum 2 m od osób, z którymi nie przebywasz bezpośrednio w pokoju.

 20. W hotelu obowiązuje zakaz odwiedzin i spotkań z osobami, które nie mają w nim meldunku.

 21. Poniżej zamieszczamy kontakt do Nas, jak również w razie potrzeby do Służb Sanitarno–Epidemiologicznych:

Recepcja i Biuro Obsługi Rezerwacji Indywidualnych:
91 328 10 35 - 24h
 887 115 683 - 24h
recepcja@hotelwolin.pl

Pogotowie Ratunkowe - ☎ 112/999
SSE- w Kamieniu Pomorskim – ☎  91 382 01 44 lub 694 493 754

 

Dziękujemy za wybór Elbest Hotels.
Życzymy Ci udanego pobytu w naszym Hotelu i jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/dobę 

Z poważaniem,
Dyrektor i Załoga Hotelu Wolin 

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję